Contact

Dorpsstraat 21
3950 Bocholt
T +32 (0) 89 46 46 06
F +32 (0) 89 46 11 79
E info@liba.be

Ir. Johan AchtenIr. Johan Achten

  • Bedrijfsplannen en overname
  • Bespreken van uw boekhouding

 

Johan.achten@liba.be
T +32 (0) 89 46 46 06

 

 

 

 

Adviseur Dries AerdenAdviseur Dries Aerden

  • Technische adviezen, bedrijfsbegeleiding
  • Cowdashboard
  • Bespreken van uw boekhouding

 

Dries.aerden@liba.be
T +32 (0) 473 50 87 78

 

 

 

Adviseur Steven EyckensAdviseur Steven Eyckens

  • Technische adviezen, bedrijfsbegeleiding
  • Cowdashboard
  • Bespreken van uw boekhouding
  • Opstellen van bedrijfsplannen

Steven.eyckens@liba.be
T +32 (0) 89 46 46 06

 

 

Ir. Niels Achten

  • Technische adviezen, bedrijfsbegeleiding
  • Cowdashboard
  • Bespreken van uw boekhouding
  • Opstellen van bedrijfsplannen

Niels.achten@liba.be
T +32 (0) 474 60 07 74

 

 

Mia Langens

 

Mia.langens@liba.be

T +32 (0) 89 46 46 06

Brigitte Knevels

Brigitte Knevels

  • Facturatie
  • Boekhouding en administratie

 

Brigitte.knevels@liba.be
+32 (0) 89 46 46 06

 

 

 

 

Marina AchtenMarina Achten

  • Verwerken van uw boekhouding
  • Contactpersoon Bedrijfsleiderskringen

 

Marina.achten@liba.be
T +32 (0) 89 46 46 06

 

 

 

 

Ines De BaetsInes De Baets

  • Verwerken van uw boekhouding

 

Ines.debaets@liba.be

T +32 (0) 89 46 46 06

 

 

 

 

 

evelien-vierkantEvelien Voermans

  • Verwerken van uw boekhouding
  • Opstellen van bedrijfsplannen
  • Opstellen van kas-liquiditeitsplannen

Evelien.voermans@liba.be
+32 (0) 89 46 46 06

 

 

 

Monique Schuurman

  • Verwerken van uw boekhouding

 

Monique.schuurman@liba.be
+32 (0) 89 46 46 06